דיני חברות

מחפשים משרד עורכי דין מקצועי אשר מתמחה בדיני חברות? זקוקים לשירותים משפטיים שונים עבור החברה שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

עורך הדין יובל פלדה הינו עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום דיני החברות והליטיגציה המסחרית ומעניק מגוון רחב של שירותים לחברות, עסקים ותאגידים. עורך הדין יובל פלדה וצוות המשרד מציעים לכל לקוח ולכל חברה ליווי מקיף וכולל בתחום לאורך כל הדרך.

עורך דין יובל פלדה

דיני חברות – ליווי לאורך כל הדרך

היום כל חברה בינונית או גדולה מבינה כי עבודה קבועה בריטיינר עם עורך דין מומחה בתחום דיני החברות היא הדרך הנכונה והטובה ביותר לנהל את החברה. לכל חברה יש צרכים משפטיים לא מעטים, חלקם ידועים מראש כמו עריכת הסכמים וחוזים, אך חלקם יכולים להתעורר במהלך הדרך כמו סכסוך עם עובדים, תביעות משפטיות, תלונות וכדומה. עורך דין אשר מעניק לחברה ליווי מקצועי לאורך כל הדרך מאפשר לה להתגבר על הבעיות הללו, ויכול להעניק לחברה את השירות המשפטי לו היא זקוקה בו בזמן.

אילו שירותים משפטיים יכול להעניק עורך דין בתחום דיני החברות?

כאמור, מגוון השירותים אותם יכול להציע עורך דין אשר בקיא בתחום דיני החברות הוא רחב מאוד. בין שלל השירותים אותם הוא מציע ניתן למצוא שירותים כמו:

  1. סיוע וליווי משפטי בתהליכי הקמה של חברות.
  2. הענקת ייצוג משפטי בהליכי חתימה על הסכמים שונים כמו רכישות ומכירות או הסכמים הקשורים בהנפקת ומכירת מניות.
  3. ייצוג של הלקוח מבחינה משפטית בהליכים הכוללים מאבקי שליטה ומריבות בין צוות המנהלים, מקבלי ההחלטות או בעלי המניות בחברה.
  4. הכנה של חוות דעת משפטיות הדרושות למגוון רחב של נושאים ומסייעות לקבלת החלטות חכמות ונכונות יותר בתוך החברה.
  5. מתן ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בכל מה שנוגע לניהול הליכים מול רשם החברות.
  6. טיפול בכל ענייני החברה באופן שוטף ומתן ייעוץ ומענה לשאלות.
  7. מתן הסבר, ייעוץ וליווי בכל מה שנוגע לדיני החברות בישראל כמו חקיקה רלוונטית, דיני עבודה, הגבלים עסקיים, זכויות יוצרים וכדומה.

ייצוג מקצועי בהליכים מורכבים

אחד מתפקידיו של עורך דין אשר מתמחה בדיני חברות הינו להעניק ייצוג מקצועי בהליכים מורכבים מבחינה משפטית הכוללים התייצבות בבית המשפט.

לכן, לכל בעל חברה כדאי לבחור עורך דין אשר לא רק בקיא בדיני החברות, אלא גם יכול להעניק את הייעוץ המקצועי והמתאים ביותר עבור החברה, לעמוד בפני בית המשפט איתן, לנהל הליכי משא ומתן קשים ולהיות מפולפל מספיק על מנת להוביל את החברה להליכים המשפטיים הנכונים והמתאימים ביותר עבורה.

זקוקים לעורך דין מומחה בתחום דיני חברות, פנו אלינו ונשמח להעניק לכם את כל השירותים להם אתם זקוקים וללוות אתכם לאורך כל הדרך, חייגו עכשיו 09-7778900

רחוב התדהר 5 (זרחין 2) בניין A Tower קומה 5, רעננה.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן