עורך דין חברות

ניהול חברה הוא הליך מורכב, הליך אשר מצריך מעורבות של שלל אנשי מקצוע אשר יחד יכולים להשלים את התמהיל המלא המאפשר בניה של החברה וניהולה על הצד הטוב ביותר. אם אתם מחפשים עורך דין חברות מקצועי ומנוסה, כזה שיאפשר לכם לנהל הליכים הקשורים לחברה שלכם באופן הטוב ביותר ויוכל ללוות את החברה לאורך כל הדרך ולהגן עליה מבחינה משפטית, עורך דין יובל פלדה הוא עורך הדין המתאים עבורכם.

לעורך הדין יובל פלדה ולצוות המשרד ניסיון רחב מאוד בדיני חברות ובלגיטימציה מסחרית, ניסיון אשר מאפשר לצוות המשרד ללוות כל חברה לאורך שנים בצורה הטובה ביותר ולאפשר לה לבצע הליכים שונים באופן נכון ומדויק אשר לא יגרור בעיות בהווה או בעתיד.

יובל פלדה עו

עורך דין חברות – ליווי בהקמת חברה

הליך הקמה של חברה הוא הליך מורכב אשר כולל התייחסות למגוון רחב של נושאים בפן המשפטי והכלכלי. חברה אשר תוקם בצורה נכונה ובאופן מקצועי תוכל להתנהל באופן הרבה יותר נכון והרבה יותר יעיל, ותקבל הדרכות נכונות לאורך כל הדרך. בהקמה של חברה כלולים הליכים כמו רישום החברה, ניהול ספרי חשבונות, אחזקת מניות, אחריות משפטי ועוד. מדובר בתהליך בירוקרטי לא פשוט שבכדי להשלים אותו בצורה נכונה יש לעבוד עם עורך דין מומחה בתחום החברות אשר ילווה אתכם לאורך כל הדרך.

ניהול שוטף של החברה

ניהול שוטף של חברות, בעיקר חברות בינוניות וגדולות, חייב להתבצע על ידי עורך דין מומחה לתחום. היועץ משמעותי לאין שיעור ויכול ללוות את החברה בהליכים כמו הסכמי עובדים וענייני עבודה, הסכמי הפצה ושיווק והסכמים מול ספקים, רכישות או מכירות, הנפקת מניות וכדומה.

ניהול סכסוכים

עוד שירות חשוב שמעניק עורך דין חברות הוא שירות ניהול סכסוכים. כל חברה יכולה להיקלע למחלוקות או סכסוכים אשר ישפיעו על החברה בין אם הם מתנהלים בתוך החברה ובין אם הם עוברים אל בית המשפט. הדרך בה החברה תיוצג בהליכים הללו, בין אם בניסיונות גישור ותיווך או הסכמים מחוץ לבית המשפט, ובין אם בהליכים משפטיים, תשפיע מהותית על החברה ועל העתיד שלה לאחר סיום אותו סכסוך.

סיוע משפטי בהליכי הגבלות

חברות אשר מגיעות למצב בו הן מבקשות לבצע פירוק חברה מרצון, או חברות אשר מגיעות למצבים של אי חדלות פרעון, זקוקות לליווי משפטי מלא אשר יאפשר להן לבצע את ההליכים הללו בצורה נכונה. לדוגמא, חברה חדלת פרעון יכולה לקבל צו הקפאת הליכים אשר ימנע הליכי הוצאה לפועל בתקופה בה החברה מנסה להתאושש ולהגיע להסדרי חובות מחוץ לכותלי בית המשפט וללא מעורבות של גורמי הוצאה לפועל.

לסיכום, אם יש לכם חברה, אתם חייבים לפנות אל משרד עורכי דין מקצועי אשר ילווה אתכם לאורך כל הדרך. אנו במשרד עו"ד יובל פלדה ונשמח לסייע לכם טל' 09-7778900 או בטופס צור קשר

סגירת תפריט
דילוג לתוכן