ליטיגציה אזרחית – התדיינות משפטית

ליטיגציה אזרחית הינו תחום התדיינות אשר מערב מגוון רחב של תחומים משפטיים ומאפשר ללקוח לקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר מתוך ידע וניסיון של עורך הדין בתחומי התמחות ספציפיים ומורכבים. משרד עו"ד יובל פלדה מעניק שירותים משפטיים נרחבים בתחום הליטיגציה האזרחית, תוך שימוש בידע נרחב בתחום וניסיון של שנים רבות, ותוך גיבוי של צוות מקצועי מהשורה הראשונה.

אם אתם עומדים לפני הליך אזרחי משפטי, ומחפשים עורך דין מומחה בתחום הליטיגציה האזרחית אשר ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויאפשר לכם להשלים את התהליך בהצלחה, עורך הדין יובל פלדה וצוות המשרד ישמחו לעמוד לרשותכם.

משפט אזרחי

באילו תחומים נעשה שימוש בהתמחות בליטיגציה אזרחית?

בתחום הליטיגציה האזרחית נכללים הליכים אזרחיים מורכבים כמו לדוגמא:

  1. הליכים משפטיים הקשורים בתחום הלשון הרע או הוצאת דיבה.
  2. הליכים משפטיים בתחום הפגיעה בפרטיות וכל תביעה הנוגעת אל חוק הגנת הפרטיות.
  3. הליכים משפטיים על רקע של סכסוכים כספיים.
  4. תביעות או התדיינויות הנוגעות לענייני חוזים.
  5. תביעות הקשורות להגנה על זכויות יוצרים.
  6. הליכים הנוגעים לדיני נזיקין הנוגעים לתחום המשפט האזרחי ועוד…

למה חשוב לבחור ליטיגטור מומחה בניהול ליטיגציה אזרחית?

כאשר אתם בוחרים עורך דין מומחה בתחום הליטיגציה האזרחית עליכם לשים לב על החיבור האישי עם עורך הדין, ולא רק על המקצועיות שלו. חשוב מאוד לבחור בעורך דין אשר ירגיש את הלקוח, עורך דין אשר יוכל להבין את הסיטואציה עמה אתם מתמודדים ולסייע לכם בהליך בצורה הטובה ביותר עבורכם.

אחד התסכולים שאנו שומעים מלא מעט אנשים הוא מצב בו הם שואפים להליך מסוים או תוצאה מסוימת, אך עורך הדין מוביל אותם להליך ותוצאה שונים לחלוטין מבלי שיוכלו להבין מדוע. פעמים רבות ההליך מסתיים במה שמוכתר כהצלחה מבחינתו של עורך הדין, אך לא מבחינתו של הלקוח.

לכן חשוב להיפגש עם עורך הדין לייעוץ אישי לפני הבחירה, ולקבל את הרושם הראשוני שיאפשר לכם להבין כי אתם יושבים מול עורך דין אשר מבין אתכם ואכן יכול ללוות אתכם לאורך כל התהליך בצורה הטובה ביותר.

יש לכם שאלה? זקוקים לייעוץ? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון: 09-7778900 או בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן