ליטיגציה במקרקעין

ליטיגציה במקרקעין הינו תת – תחום בנושא המקרקעין אשר מעורב כאשר ישנן עסקאות מקרקעין שונות, גם אם מדובר בעסקאות פשוטות יחסית, ובעיקר אם מדובר בעסקאות הרבה יותר מורכבות. על עורך הדין המתעסק בתחום המקרקעין להיות בקיא בתחום לעומק על מנת שיוכל להעניק לכל אחד את הליווי הטוב ביותר בתחום ולהתייחס לעסקה לא רק בראייה של ההווה, אלא לחשוב גם על העתיד ועל השלכות של העסקה לטווח הארוך.

כל אות היא חשובה, כל סימן פסיק הוא מהותי, ובמיוחד כאשר מדובר בעסקאות מקרקעין, עסקאות בהן מעורבים סכומי כסף גבוהים מאוד, החשיבות של עורך דין מומחה אשר יהיה מעורב בתחום הינה גבוהה מאוד.

ליטיגציה במקרקעין

באילו עסקאות נדרש עורך דין מומחה בתחום ליטיגציה במקרקעין?

כפי שכתבנו קודם, ידע בתחום הליטיגציה במקרקעין נדרש במגוון רחב של עסקאות בתחום. בין אם מדובר בעסקה פשוטה יחסית של יחד, אך בעיקר בעסקאות מורכבות המערבות גורמים רבים כמו ליווי של דיירים בהליכי תמ"א 38, רכישות של מקרקעין בשותפויות, רכישות של יזמים בתחום הנדל"ן וכדומה.

הידע של עורך הדין בתחום מאפשר ללקוח לקבל את ההגנה הטובה ביותר ולהיות בטוח כי העסקה מבוצעת באופן הכולל ראיה עתידית ובצורה אשר תוכל להגן עליו גם במקרים בהם העסקה תסתבך או שיתגלו פגמים המחייבים פניה אל בית המשפט.

למה דווקא אנחנו?

עורך דין יובל פלדה וצוות משרד עורכי הדין הינם בעלי ניסיון רב בתחום הליטיגציה במקרקעין ובעלי ידע חשוב אשר מאפשר להעניק את הליווי הטוב והמקצועי ביותר לכל לקוח ולקוח. אנו מקפידים לנהל כל תיק בראיה מרחבית ולהקדיש את כלל המשאבים על מנת להעניק ללקוח ביטחון ולאפשר לו לקבל את כל המידע הנכון ולחתום על מסמכים המעניקים לו את ההגנה הטובה ביותר לכל עת.

אם אתם עומדים לפני עסקה בתחום המקרקעין, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר. אם אתם רוצים לקבל ליווי לאורך כל הדרך, ושירותים עתידיים על פי הצורך, אנחנו כאן בשבילכם ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירותים המשפטיים הנכונים והמתאימים ביותר בשבילכם.

יש לכם שאלה? זקוקים לייעוץ? חייגו: 09-7778900 ונשמח לעמוד לשירותכם.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן