ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית הינו תחום משפטי אשר נכלל בתוך הליטיגציה הפלילית והאזרחית, ומדובר בתחום הדורש מומחית רבה מאוד. משרד עורכי דין בהובלתו של עו"ד יובל פלדה בעל ניסיון רב מאוד ובעל היכרות עמוקה עם התחום המסחרי, ולכן אם אתם זקוקים לעורך דין בתחום הזה, אנו נשמח לדבר אתכם ולהעניק לכם את השירותים להם אתם זקוקים בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

יובל פלדה עו"ד מסחרי

מה זו ליטיגציה מסחרית?

ליטיגציה מסחרית מתייחסת לכל הליכי ההתדיינות בבית המשפט אשר נוגעים בעניינים מסחריים – דיני חברות, תביעות על רקע עסקי ועוד. אחד האתרים של עורך דין אשר עוסק בתחום הליטיגציה מסחרית הינו שמעבר לידע המשפטי שלו, עורך דין כזה חייב להיות בעל ידע בעולם העסקי והמסחרי, הוא חייב להיות מפולפל וקשוח על מנת לייצג את הלקוח בנושאים הללו בצורה הטובה ביותר, ולא כל עורך דין כשיר לסוג כזה של תהליכים משפטיים.

ליטיגציה הוא מקצוע של ממש בתחום המשפט, ולא כל עורך דין הוא ליטיגטור, בתחום הנ"ל נדרשים כישורים רבים מעבר לידע המשפטי כדוגמת: יכולת התדיינות והתבטאות מול שופטים, כריזמטיות, בקיאות, אסטרטגיות ועוד.
כשליטיגטור מוערך עומד מול שופט, השופט כבר מבין שהולך להתנהל משפט רציני ותכליתי מאוד!

באילו מקרים יש לפנות אל עורך דין בתחום הליטיגציה המסחרית?

כל אדם שנמצא במצב של סכסוך או מחלוקת שיש בהם אופי מסחרי, זקוק לעורך דין בעל התמחות בתחום הליטיגציה המסחרית. עורך דין כזה יוכל להעניק ללקוח ליווי לאורך כל הדרך, החל מהייעוץ הראשוני החשוב בו הלקוח יכול להבין את הצעדים העומדים לרשותו ומה בדיוק כדאי לו לבצע במצב הנוכחי, ועד לייצוג המלא בבית המשפט.

וטיפ חשוב מאוד שכדאי לכם לדעת – עדיף לכם להשקיע מראש בבחירה נכונה של עורך הדין, ולא להחליף עורכי דין רבים בעת התהליך. כל החלפה של עורך דין תדרוש ממנו למידה מחדש של החומר ושינוי אסטרטגיה והדבר עשוי לפגוע מאוד בתהליך המשפטי אותו אתם עוברים ובתוצאות הסופיות של ההליך, ולכן עדיף להשקיע מראש את הזמן בבחירת עורך דין נכון.

עד כמה חשוב לבחור עורך דין מומחה בתחום הליטיגציה המסחרית?

רבים אשר מחפשים עורך דין בודקים קודם כל את העלויות ופעמים רבות מחפשים את הזול ביותר, אך זה לא נכון. ישנם כמה שיקולים חשובים אשר יכולים להשפיע על ההוצאה הסופית של התהליך, אך זה לא המקום לחסוך בהוצאות על עורך הדין. עורך דין מקצועי ומומחה בתחום הליטיגציה מסחרית יוכל אפילו לחסוך לכם כסף כך שתוצאות התביעה יניבו את התוצאות הטובות ביותר עבורכם, ולכן חשוב מאוד לבדוק היטב את עורכי הדין השונים ולבחור בחכמה את בעל המקצוע שיוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר.

להקשיב לכם, להבין מה דרוש לכם ולבנות ביחד איתכם את קו ההגנה או התביעה הטוב ביותר שניתן.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה לטל' 09-7778900 לקבל יעוץ טלפוני או לקבוע פגישה במשרדנו: רחוב התדהר5 בניין Tower A קומה 5 רעננה.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן