ליטיגציה קבלנית – עו"ד יובל פלדה

משרד עורכי דין בניהולו של עורך הדין יובל פלדה מייצג קבלנים ויזמים בתיקי מקרקעין ודומיו בתחום הנקרא ליטיגציה קבלנית. מדובר בתחום התמחות ספציפי אשר מאפשר למשרד עו"ד יובל פלדה לייצג מגוון רחב של קבלנים ואנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום הבניה והנדל"ן.

חשוב להבין כי תחום הנדל"ן הוא תחום אשר נותן פתח לאין ספור סכסוכים, מחלוקות או בעיות משפטיות שונות. ולכן כל מי שעוסק בתחום חייב לעבוד באופן קבוע עם עורכי דין מקצועיים ומומחים בתחום אשר יוכלו להעניק לו ליווי לאורך כל הדרך ולהעניק לו את ההגנה הטובה ביותר ואת הייעוץ המשפטי הנכון ביותר בכל רגע בו הוא יהיה זקוק לו.

ליגיטציה קבלנית

ניהול ליטיגציה קבלנית בשיטות עבודה ייחודיות ומתקדמות

עם השנים והניסיון הרב אותו צבר עורך הדין יובל פלדה יחד עם צוות המשרד, פותחה שיטת עבודה ייחודית בתחום הליטיגציה הקבלנית במיוחד בנושא של פרויקטי תשתית ועבודות בניה אשר הינם מבוססים על הסכמי התקשרות ייחודיים כמו BOT, PFI, PPP. זוהי נישה ייחודית אשר רק עורכי דין בעלי ידע רב מאוד בתחום וניסיון עשיר מאוד בו יוכלו לעסוק בה בצורה הטובה ביותר, ולכן חשוב לבחור בשירות המשפטי הטוב ביותר בתחום ולא להתפשר.

שירות לא מקצועי או ללא מספיק ידע וניסיון בתחום ליטיגציה קבלנית עשוי לא רק להשפיע לרעה על התהליך, אלא לפגוע באופן משמעותי מאוד בלקוח ולהעמיד אותו מול סיכונים שעלולים לפגוע בעסק שלו.

ניסיון עם מגוון רחב של חברות בניה

בין לקוחותיו של עורך הדין יובל פלדה נמנות חברות קבלניות ממגוון רחב של סוגים שונים, יזמים בתחום הנדל"ן ועוד אנשי מקצוע מהתחום, מקטן ועד גדול. הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו להתאים לכל לקוח את השירותים הספציפיים המיועדים רק עבורו, ולאפשר לו להשלים כל הליך משפטי מולו הוא מתמודד על הצד הטוב ביותר.

אם אתם מחפשים שירותי ליטיגציה קבלנית עם ליווי אישי, פנו אלינו עוד היום לטלפון המשרד במספר 09-7778900 ונשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את הליווי, הייעוץ והייצוג המקצועיים ביותר בתחום, ובהתאמה אישית לצרכים האישיים והמשפטיים של החברה שלכם.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן