עסקאות נדל"ן

למשרד עו"ד יובל פלדה ניסיון רב ומוניטין מוכחים במתן שירות ליווי משפטי ליזמים ולחברות, כולל ליווי משפטי מלא בכל התהליכים בתחומי הנדל"ן. מעבר לידע המשפטי המסחרי הנרחב, עורכי הדין במשרד מתאפיינים בהיכרות עמוקה עם תחום הנדל"ן בישראל ובעולם, ובידע הנדרש על מנת לתת את השירות המשפטי המקצועי והמתאים ביותר לכל לקוח.

משרדנו מספק שירות מקיף לחברות במגוון התחומים והנושאים שבתחום המקרקעין, ובכלל זה טיפול בתביעות פיצויים בגין פגיעה במקרקעין, ייצוג וניהול מו"מ בכל הקשור בהסכמי רכישת קרקע והקמת מיזמים משותפים, ליווי משפטי מלא לפרויקטים בתחום המגורים, המסחר, ונכסים מניבים, הסכמי ליווי פיננסי, ייעול וטיפול בהתקשרויות עם קבלני משנה, מתכננים ויועצים שונים, עריכת הסכמי מכר ושכירות, טיפול בכל הליכי הרישום במנהל מקרקעי ישראל ובלשכות רישום המקרקעין, רישום קבלנים, ייצוג מול רשויות המס השונות וייצוג בתביעות בגין ליקויי בנייה.

כמשרד המספק גם שירותים משפטיים בתחום המסחרי ושירותי נוטריון, אנו מספקים ללקוחותינו, לצד הצרכים המשפטיים השוטפים, את החיבור המקצועי ביותר בין התחומים השונים.

אנו מאמינים בשירות אישי ובהיכרות עמוקה עם הלקוח, ומלווים חברות ופרויקטים לאורך כל הדרך. עו"ד פלדה מעורה בכל תיק עד לפרטיו הקטנים, על מנת להבטיח שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר, ותשיג את ההישגים הטובים ביותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן