אודות המשרד

המשרד תחת הנהלתו וניצוחו של עורך הדין יובל פלדה (בעל ותק וניסיון של שנים רבות מאז שנת 1997)  מונה צוות של עו"ד המתמקצעים בתחומים השונים בו עוסק המשרד, מתמחים וצוות אדמינסטרטיבי ומספק שירותים משפטיים בתחומי המשפט המסחרי והאזרחי.

צוות משרד עורך דין יובל פלדה

בתחום המסחרי עוסק המשרד בנושאים מגוונים, דיני חברות, רכישות ומיזוגים, JOINT VENTURES, ייצוג משקיעים, ליווי תאגידים, חוזים מסחריים למיניהם, פירוקים, הסכמי מייסדים, הקמת חברות ושותפויות, כינוס נכסים, רכישת חברות כושלות תוך שימת דגש להיבטי מיסוי, ומתן חוות דעת בתחומי המימון, הבנקאות, המיסוי ומבנה האחזקות, יעוץ לעסקים גדולים וקטנים ועצמאיים, ליטיגציה מסחרית וכיו"ב.

המשרד פועל בשיתוף פעולה עם פירמות עו"ד בחו"ל תוך שיתופי פעולה בתחומים שונים בישראל ובעולם ומייצג לקוחות ומשקיעים ישראליים וזרים.

בתחום המקרקעין והנדל"ן עוסק המשרד בין היתר, בליווי ויעוץ ליזמים וקבלנים בפרויקטים בתחום הנדל"ן, עסקאות נדל"ן על גווניהם השונים, עסקות מכר ורכישה, הסכמי שכירות, פרויקטים של התחדשות עירונית (חיזוק מבנים, פינוי בינוי, וכיו"ב),  ליטיגציה בתחום הנדל"ן בדגש על תחום ליקויי הבניה הן בייצוג קבלנים ויזמים, בעלי מקצועות שונים בתחום הבניה והן דיירים/רוכשים ועוד…

לעו"ד יובל פלדה ולצוות המשרד מוניטין מוכחים בכל הנוגע לתחומים בהם פועל המשרד וליווי מלא של לקוחות המשרד במגוון הסוגיות המשפטיות הנדרשות. מעבר לידע המשפטי הנרחב, כל עורכי הדין במשרד מתאפיינים בהבנה וראייה עסקית עמוקה, הנדרשת על מנת לתת את השירות המשפטי המקצועי והמתאים ביותר לכל לקוח.

עו"ד יובל פלדה הינו בעל רישיון נוטריון ממשרד המשפטים ונותן שירותי נוטריון בשפות אנגלית ועברית.

כמשרד המספק גם שירותים משפטיים בתחומים מסחריים, נדל"ן ושירותי נוטריון, אנו מספקים ללקוחותינו, לצד הצרכים המשפטיים השוטפים, את החיבור המקצועי ביותר בין התחומים השונים.

כמשרד המאמין בשירות אישי ובהיכרות עמוקה עם הלקוח, אנו מלווים הלקוח לאורך כל הדרך באופן אישי וצמוד. עו"ד פלדה מעורה בכל תיק עד לפרטיו הקטנים, על מנת להבטיח שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר, ותשיג את ההישגים הטובים ביותר.

משרד עו"ד יובל פלדה מתמחה בייצוג גופים עסקיים ופרטיים בפני כל הערכאות השיפוטיות השונות, לרבות בתי המשפט האזרחיים, בג"ץ, בתי משפט לעניינים מנהליים, בתי משפט לעניינים מקומיים, וכן ייצוג בפני כל הטריבונאלים השיפוטיים הפועלים בתחומי עיסוק המשרד, דוגמת ועדות ערר, המפקח על רישום המקרקעין, בוררויות וגישורים.

בראשית שנת 2016 הוקמה במשרד מחלקה העוסקת בדיני משפחה על מנת להשלים מגוון השירותים ללקוחות המשרד. המחלקה מנוהלת ע"י עו"ד מתמחה בדיני משפחה ומאפשרת ללקוחות הזקוקים לשירותים בתחום, זווית משלימה בפן דיני המשפחה והאישות לצד ראייה עיסקית ומסחרית. המחלקה מטפלת ביישוב סכסוכים בתוך המשפחה על גווניהם השונים בערכאות השונות ולרבות בישוב סכסוכים בהליכי גישור, הליכי גירושין בבית משפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים, הסכמי ממון, צוואות, ירושות ועזבונות, ניהול עושר משפחתי והעברת ההון בתוך המשפחה ולדור ההמשך תוך בחינת הצרכים וההיבטים בתחום דיני המשפחה לצד ראייה עיסקית/מסחרית.

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אנו שמים דגש רב על בניית האסטרטגיה לאחר היכרות מעמיקה עם כל החומר הנוגע לסוגיה, בחשיבה משותפת עם הלקוח, ובניית אסטרטגיה משפטית ומסחרית תוך הבנת צרכיי הלקוח בהיבטים השונים.

עו"ד יובל פלדה הינו מגשר מוסמך ע"י לשכת עוה"ד, בורר ומשמש בין השאר כחבר וועדת האתיקה מחוז מרכז בלשכת עוה"ד, כחלק מפעילות התנדבותית ותרומה לקהילה.

אנו מאמינים בשירות אישי ובהיכרות עמוקה עם הלקוח, מלווים את הלקוח לאורך כל הדרך, ומספקים ייעוץ שוטף בכל האספקטים המשפטיים הנוגעים ללקוח.

עו"ד פלדה מעורה בכל תיק עד לפרטיו הקטנים, על מנת להבטיח שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר, ותשיג את ההישגים הטובים ביותר. בזכות המקצועיות, האהבה למקצוע והשירות המקיף לכל לקוח, משרדנו זוכה להצלחותיו בשטח.

נשמח לעמוד לרשותכם ולשירותכם.

יובל פלדה, עו"ד ונוטריון

סגירת תפריט
דילוג לתוכן