ליטיגציה

משרד עו"ד יובל פלדה מתמחה בייצוג גופים עסקיים בפני כל הערכאות השיפוטיות השונות, לרבות בתי המשפט האזרחיים, בג"ץ, בתי משפט לעניינים מנהליים, בתי משפט לעניינים מקומיים, וכן ייצוג בפני כל הטריבונאלים השיפוטיים הפועלים בתחומי עיסוק המשרד, דוגמת ועדות ערר, המפקח על רישום המקרקעין, בוררויות וגישורים.

מעבר לניסיון הרב בליטיגציה, כל עורכי הדין במשרד מתאפיינים בהבנה עסקית עמוקה, הנדרשת על מנת לתת את השירות המשפטי המקצועי והמתאים ביותר לכל לקוח. למשרדנו ניסיון רב ומוכח בתחום דיני החברות, לרבות הקמת חברות, פירוק חברות, כינוס נכסים, רכישת חברות כושלות תוך שימת דגש להיבטי מיסוי, ומתן חוות דעת בתחומי המימון, הבנקאות, המיסוי ומבנה האחזקות.

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אנו שמים דגש רב על בניית האסטרטגיה לאחר היכרות מעמיקה עם כל החומר הנוגע לסוגיה, בחשיבה משותפת עם הלקוח. כמשרד המספק שירותים משפטיים שוטפים בתחום המסחרי והנדל"ן, לצד שירותי נוטריון, אנו מספקים ללקוחותינו את החיבור המקצועי ביותר בין התחומים השונים, ואת הייצוג המקצועי וההולם ביותר בכל ערכאה.

אנו מאמינים בשירות אישי ובהיכרות עמוקה עם הלקוח, ומלווים חברות ופרויקטים לאורך כל הדרך. עו"ד פלדה, המשמש גם כמגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין, מעורה בכל תיק עד לפרטיו הקטנים, על מנת להבטיח שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר, ותשיג את ההישגים הטובים ביותר.

סגירת תפריט
השאירו פרטים ומיד נחזור:
דילוג לתוכן