משפחה וירושה

במשרדנו מחלקה מקצועית המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה, בניהולה של עו"ד מירב פלדה.

השילוב של ניסיוננו המשפטי הרב בתחום הנדל"ן ובתחום העסקי יחד עם ניסיונה של עו"ד פלדה בתחום דיני המשפחה והירושה בכללותו מאפשר לנו ליתן ללקוחותינו את הטיפול המקצועי המקיף והיעיל ביותר כאשר הם עומדים בפני הצורך בניהול ויישוב סכסוכים במשפחה ולרבות ובפרט בניהול הסכסוך הרכושי בעת גירושין ופרידה.

במשרדנו תוכלו לקבל מענה למגוון צרכים משפטיים בתחום דיני המשפחה והירושה לרבות: ניהול וייצוג בהליכים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, גירושין, התרת נישואין, אפוטרופסות; יפויי כוח מתמשך, הסכמי ממון, הסכמי טרום נישואין, חלוקת רכוש, פירוק שיתוף במקרקעין, סכסוכים עסקיים בתוך המשפחה, כינוס נכסים, משמורת, מזונות ילדים, מזונות אשה, אלימות במשפחה, הגירה וחטיפת ילדים, אכיפת הסכמים והוצאה לפועל.

בדיני הירושה: מאבקי ירושה, עיזבונות, צוואות, הסכמים בין יורשים, ניהול עיזבונות והקדשים (נאמנויות).

אנו מאמינים כי רצוי וראוי, ככל וניתן, לפתור כל סכסוך משפחתי בדרך של משא ומתן, גישור וגיבוש הסכמים. ברם, לעיתים לא ניתן להימנע מניהול ההליכים בבתי המשפט ובבתי הדין. במסגרת זו אנו מלווים את לקוחותינו בתקופה לא פשוטה של חייהם, ברגישות ומסירות מחד ובמקצועיות ויעילות מאידך. משרד עו"ד פלדה ילווה אתכם מתחילת ההליך האישי והמשפטי ועד לסיומו על הדרך הטובה ביותר עבורכם ועבור יקיריכם.

עו"ד מירב פלדה מנהלת מחלקת דיני משפחה, יובל פלדה – משרד עורכי דין ונוטריון, רחוב התדהר 5 (זרחין 2) בניין A Tower קומה 5, רעננה

טלפון 09-7778900 נייד 054-2391545 פקס 09-7778901 מייל merav@plada-law.co.il

מירב פלדה עו"ד
סגירת תפריט
דילוג לתוכן