משפט אזרחי מסחרי

למשרד עו"ד יובל פלדה מוניטין מוכחים בכל הנוגע לייצוג חברות מסחריות וליווי מלא של גופים עסקיים במגוון הסוגיות במשפט אזרחי מסחרי. מעבר לידע המשפטי הנרחב, כל עורכי הדין במשרד מתאפיינים בהבנה עסקית עמוקה, הנדרשת על מנת לתת את השירות המשפטי המקצועי והמתאים ביותר לכל לקוח.

משרדנו מספק שירות מקיף לחברות במגוון התחומים והנושאים המסחריים, ובכלל זה הקמת חברות, הסכמי מייסדים, פירוקים, חוזים מסחריים ועוד. כמשרד המספק גם שירותים משפטיים בתחום הנדל"ן ושירותי נוטריון, אנו מספקים ללקוחותינו, לצד הצרכים המשפטיים השוטפים, את החיבור המקצועי ביותר בין התחומים השונים.

כמשרד המאמין בשירות אישי ובהיכרות עמוקה עם הלקוח, אנו מלווים חברות ופרויקטים לאורך כל הדרך. עו"ד פלדה מעורה בכל תיק עד לפרטיו הקטנים, על מנת להבטיח שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר, ותשיג את ההישגים הטובים ביותר.

עורך דין אזרחי – במשפט אזרחי מסחרי

תחום המשפט האזרחי מתייחס למגוון רחב מאוד של תחומי דין שונים הנוגעים בעניינים של בין אדם לחברו. תחת המשפט האזרחי נכלל מגוון עצום של הליכים משפטיים ודינים שונים כמו דיני נזיקין, דיני חוזים, דיני משפחה ועוד מגוון רחב של דינים הנוגעים ליחסים בין אזרח לאזרח.

עורך דין מסחרי

בתחום המשפט האזרחי נכללים דינים הקשורים לחברות ולעסקים כמו הקמת חברה, ניהול הסכמים, הנפקת מניות, התנהלות במקרים של חדלות פירעון, פירוק חברה מרצון ועוד. תחום המשפט המסחרי הינו תחום נרחב מאוד ולכן חשוב לבחור בעורך דין שיהיה מנוסה מספיק ובעל ניסיון רב בתחום על מנת שיוכל ללוות את החברה לאורך כל הדרך בצורה הטובה ביותר.

ישנם מקרים בהם התחום המסחרי והאזרחי יכולים להיות משולבים זה בזה, ולכן חשוב לעבוד עם עורך דין מומחה אשר בקיא בשני התחומים הללו ויכול להעניק ללקוח את הליווי המקצועי לו הוא זקוק בצורה הטובה ביותר.

הצורך בידע כללי

עורך דין אשר מומחה בתחום המשפט האזרחי – מסחרי צריך להיות עורך דין אשר יש לו לא רק ידע משפטי הנוגע לתקנות והדינים השונים בתחום, אלא גם ידע כללי כמו ידע בכלכלה, חשבונאות ותחומים דומים. בכדי שעורך דין כזה יוכל לבצע את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר הוא חייב להיות מסוגל לקרוא דו"חות כספיים בצורה נכונה, לדעת לנתח נתונים מספריים שונים ואפילו לבצע חישובים שונים, בעיקר עבור חברות ועסקים.

כל תיק אשר מגיע לידיו של עורך דין כזה הוא שונה, ומצריך פעמים רבות חשיבה שונה והתייחסות שונה אל נתונים כאלו ואחרים. לכן חשוב מאוד לדעת לבחון היטב את עורך הדין בו בוחרים ולבחור בעורך דין בעל ידע מקצועי רב ובעל ניסיון עתיר שנים בתחום.

למה דווקא אנחנו?

עורך הדין יובל פלדה הינו עורך דין בעל ניסיון רב מאוד בתחום המשפט האזרחי והמסחרי. צוות המשרד מורכב מאנשי מקצוע מומחים בתחומם אשר יחד יוצרים תמהיל הכולל את כל הידע האישי והמקצועי לו הם זקוקים על מנת להעניק לכל לקוח ולקוח את השירות הטוב ביותר ואת הייעוץ והייצוג המקצועיים והנכונים ביותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן