ליווי ויעוץ משפטי לחברות

משרד עורך הדין יובל פלדה הינו משרד המעניק ליווי וייעוץ משפטי מקצועי לחברות. אנו עובדים עם מגוון רחב של חברות ועסקים בכל גודל, ובמגוון רחב מאוד של תחומים רבים ומלווים את הלקוחות שלנו כבר מהשלב הראשוני של התכנון וההקמה, ועד הליווי השוטף באופן קבוע. אם אתם מחפשים שירותים משפטיים לחברות מהמעלה הראשונה, נשמח לעמוד לשירותכם.

יובל פלדה עורך דין חברות

חשוב להבין כי הקמה וניהול של עסק הוא לא דבר פשוט. מעבר לעניינים העסקיים, כרוכים בכך לא מעט עניינים משפטיים אשר האדם חייב להיות מסוגל לטפל בהם בצורה הנכונה ביותר. לכן היום לכל עסק ולכל חברה כדאי לעבוד עם עורך דין מקצועי באופן קבוע וכך לקבל את השירותים להם העסק זקוק באופן מיידי ולקבל ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך.

מתי נדרש עורך דין לליווי עסקים וחברות?

כל עסק, ולא משנה באיזה תחום הוא עוסק או באיזה גודל הוא, חייב לעבוד עם עורך דין מקצועי אשר ילווה אותו ויעניק לו ייעוץ בעניינים שונים. ישנם עסקים קטנים מאוד אשר לא חייבים ריטיינר ועבודה קבועה, אך כן צריכים לבחור מראש עורך דין מקצועי שהם סומכים עליו ויוכלו לפנות אליו מיד בכל בעיה שתהיה להם.

חשוב להבין כי ישנן סוגיות משפטיות רבות מאוד אשר עשויות להתעורר אצל עסקים, ולא רק בחברות ענק, כמו לדוגמא – יחסי עובד מעביד, עבודה מול הספקים של החברה, עבודה מול הלקוחות, הסכמים וחוזים, סימני מסחר וזכויות יוצרים, הגנות משפטיות, ניהול משא ומתן, בחינת רכישות או מיזוגים וכמובן, הגנה במקרים של תביעות משפטיות, או ייצוג בתביעות שהעסק או החברה מגישים מול גורם אחר.

בכל שלב, ובכל נושא, עורך הדין יובל פלדה וצוות המשרד עומדים כאן לרשותכם ומוכנים להעניק לכם את ההגנה והייצוג הטובים והמקצועיים ביותר.

מה כולל השירות שלנו לעסקים וחברות?

בין השירותים אותם אנו מציעים לעסקים וחברות תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים והתמחויות כמו:

  • דיני עבודה – אנו מתמחים בכל תחום דיני העבודה ומעניקים לכם ייעוץ וליווי בכל מה שקשור ליחסי עובד מעביד, העסקת עובדים, סיום העסקה, זכויות עובדים וייצוג בתביעות או סכסוכים.
  • חוזים והסכמים – אנו נעניק לכם ליווי ותמיכה בעריכה ובדיקה של חוזים והסכמים מול ספקים, לקוחות, נותני שירותים שונים, שותפים ועוד.
  • זכויות יוצרים – ליווי וייצוג ברישום סימנים מסחריים או תביעות הנוגעות להפרת זכויות יוצרים.
  • ניהול משא ומתן – ניהול מ"מ עסקי בדרך מקצועית המעניקה לכם גם את ההגנה המשפטית הדרושה לכם במסגרת הליך המשא ומתן.
  • פתרון סכסוכים – גישור וליווי במגוון סכסוכים מסחריים, ובמקרה הצורך הגעה גם אל בית המשפט וייצוג משפטי מלא לאורך כל התהליך.
  • ייעוץ – ייעוץ בכל שלב ובכל תהליך, לרבות ייעוץ לבעלי מניות, לחברה הנהלה ולדירקטוריון ומענה לכל שאלה.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן