עורך דין ליטיגציה – (התדיינות בעברית)

משרד עו"ד יובל פלדה מתמחה בייצוג גופים עסקיים בפני כל הערכאות השיפוטיות השונות, לרבות בתי המשפט האזרחיים, בג"ץ, בתי משפט לעניינים מנהליים, בתי משפט לעניינים מקומיים, וכן ייצוג בפני כל הטריבונאלים השיפוטיים הפועלים בתחומי עיסוק המשרד, דוגמת ועדות ערר, המפקח על רישום המקרקעין, בוררויות וגישורים.

מעבר לניסיון הרב בניהול משפטים מסחריים, כל עורכי הדין במשרד מתאפיינים בהבנה עסקית עמוקה, הנדרשת על מנת לתת את השירות המשפטי המקצועי והמתאים ביותר לכל לקוח. למשרדנו ניסיון רב ומוכח בניהול ליטיגציה מסחרית בתחומים שונים כגון:  דיני החברות, לרבות הקמת חברות, פירוק חברות, כינוס נכסים, רכישת חברות כושלות תוך שימת דגש להיבטי מיסוי, ומתן חוות דעת בתחומי המימון, הבנקאות, המיסוי ומבנה האחזקות.

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אנו שמים דגש רב על בניית האסטרטגיה לאחר היכרות מעמיקה עם כל החומר הנוגע לסוגיה, בחשיבה משותפת עם הלקוח. כמשרד המספק שירותים משפטיים שוטפים בתחום המסחרי והנדל"ן, לצד שירותי נוטריון, אנו מספקים ללקוחותינו את החיבור המקצועי ביותר בין התחומים השונים, ואת הייצוג המקצועי וההולם ביותר בכל ערכאה.

תחומי הליטיגציה הבולטים

ליטיגציה מסחרית – העוסקת לרוב בדיני חברות, מיסוי וסכסוכים עסקיים המגיעים לפתחו של בית המשפט. משרדנו ברשותו של עו"ד יובל פלדה מעניק ליווי, ייעוץ וייצוג חברות בהתדיינות בבתי המשפט.

ליטיגציה אזרחית – מאגדת סביבה מגוון רחב של נושאים כדוגמת: לשון הרע, פגיעה בפרטיות, צוואות, ירושות סכסוכים כספיים, הפרות חוזים, קניין רוחני ועוד ועוד. לקריאה נוספת בנושא ליטיטציה אזרחית

ליטיגציה במקרקעין – עוסק ברכישת קרקעות פרטיות ומסחריות, עסקאות תמ"א מורכבות, מיסוי ועוד. ייצוג לקוחות בתחום הנ"ל מחייב ידע נרחב בתחום הנדל"ן והמקרקעין בפרט. לקריאה נוספת בנושא ליטיגציה במקרקעין

ליגיטציה קבלנית – מתייחס לחברות קבלניות הנמצאים בסכסוכים משפטיים מורכבים מול גורמים שונים כדוגמת קבוצות רכישה, יזמים, ראשי עיריות בסכומים הנעמדים במליוני שקלים. לקריאה נוספת בנושא ליטיגציה קבלנית

למה לבחור במשרדנו?

אנו מאמינים בשירות אישי ובהיכרות עמוקה עם הלקוח, ומלווים חברות ופרויקטים לאורך כל הדרך. עו"ד פלדה, המשמש גם כמגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין, מעורה בכל תיק עד לפרטיו הקטנים, על מנת להבטיח שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר, ותשיג את ההישגים הטובים ביותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן